+370 600 23 230 info@rentdrive.lt

Naujienos

Pasinaudokite proga ir pasimėgaukite pigiomis automobilių nuomos paslaugomis. Mes sumažinome rudens mėnesių kainas iki 20%, todėl dabar keliauti su Rent&Drive automobiliais itin pigu. AKCIJA!!! Užsisakius automobilį nuo 2 parų , pristatymas iki Jūsų namų durų nemokamai.

Dabar keliauti su Rent Drive dar pigiau !!!; Išsinuomokite bet kurį mūsų automobilį septynias paras, o mokėkite tik už šešias.Akcija galioja nuo spalio 1 iki lapkričio 15 dienos.

Atšilus orams, bei padaugėjus skrydžiams į Palangos oro uostą, norime pranešti į vasaros sostinę atvykstantiems poilsiautojams bei grįžtantiems emigrantams, kad mūsų automobilių nuomos punktas yra įsikūręs Palangoje. Todėl dabar turite galimybę greitai, patogiai ir pigiai išsinuomoti automobilį šiame mieste. Rent&Drive – pigi automobilių nuoma Palangoje ir Vilniuje. Palangoje nėra daug automobilių nuomos punktų. Todėl galime […]

Rent&Drive – pigi automobilių nuoma ! Pasitikite rudenį ne tik su lietumi ir krentančiais lapais. Pasinaudokite proga ir pasimėgaukite pigiomis automobilių nuomos paslaugomis. Mes sumažinome rugpjūčio mėnesio kainas iki 10%, o rudenį mūsų įmonė taiko net 15% nuolaidą automobilių nuomai.