+370 600 23 230 info@rentdrive.lt

Ilgalaikė automobilių nuoma

ilgalaike automobiliu nuoma ilgalaike transporto nuoma ilgalaike auto nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma – tai kelias į patikimą automobilio eksploatavimą tiek privatiems asmenims, tiek verslo atstovams. Šiais laikais automobilis – tai ne tik pagrindinė susisiekimo priemonė, bet ir neatsiejamas darbo įrankis. Daugelis įmonių ir verslininkų taupo laiką, todėl ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms – tai patogus transportavimo problemos sprendimas Jūsų bendrovei ir verslui.

„RentDrive“ noriai siūlo ilgalaikę automobilių nuomą ir fiziniams asmenims. Veiklos nuomos didžiausias pliusas yra tas, kad Jūs galėsite grąžinti išsinuomojus automobilį kai jis taps nereikalingas, anksčiau laiko. Jų realizavimu Jums nereikės rūpintis. O mūsų patirtis, ir patikimumas garantuoja aukščiausią automobilių nuomos ir priežiūros paslaugų kokybę.

Ilgalaikei automobilių nuomai, taip pat, kaip ir trumpalaike automobilių nuoma, transportą galite rinktis iš mūsų siūlomų kategorijų. Siūlome: ekonominius, kompaktinius, vidutinės klasės, prabangius automobilius su vairuotojais bei motociklus.

Minimalus nuomos terminas: 3 mėnesiai. Klientas sudaręs nuomos sutartį per visą sutarties laikotarpį moka iš anksto suderintą fiksuotą mėnesinį mokestį už automobilio nuomą.

Automobilių nuomą vykdome: Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Palangos, miestuose bei pajūrio oro uoste.

Į ilgalaikę automobilių nuomos kainą įskaičiuota:

Kasko draudimas.
TPVCA draudimas.
Techninė automobilio priežiūra.
Pakaitinis automobilis remonto metu.
Sezoninių padangų keitimas.
Pilnas serviso darbų organizavimas.
Draudiminio įvykio atveju – Jūsų atstovavimas draudimo kompanijose ir remonto darbų organizavimas bei atlikimas.

Jeigu susidomėjote šia paslauga prašome susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:

info@rentdrive.lt arba +370 600 23 230