+370 600 23 230 info@rentdrive.lt

Apie mus

Rent&Drive – pigi automobilių nuoma

RentDrive rasite – transporto priemones, kurių dėka – greitai, saugiai ir nevaržomai galėsite keliauti po visą Europą. Galime drąsiai teigti, kad esame viena pigiausių auto nuomos įmonių, kuri žmonėms siūlo itin patrauklias kainas, atsižvelgiant į siūlomus automobilius. Savo klientams siūlome tik tvarkingus ir saugius automobilius, kurie padės greičiau pasiekti kelionės tikslą. Didžiulė automobilių pasiūla: įvairių kėbulo tipų, sedano, universalo, visureigio ar limuzino klasės. Itin žema automobilių nuomos kaina, patrauklios automobilių nuomos sąlygos, laisvai pasirenkama nuomos trukmė, automobilio nuoma su vairuotoju arba be – visa tai rasite mūsų įmonėje.

Mes klientų aptarnavimui skiriame ypatingą dėmėsį. Siekiame kad jie visa laiką liktų patenkinti mūsų automobilių nuomos paslaugomis. Automobilių nuomos paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei kituose Lietuvos miestuose.

Išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį automobilį, o mes iš karto paruošime auto transporto priemonę. Platesnė informacija apie automobilių nuomą (trukmę, kainą, sąlygas) Mūsų nuomos sąlygos puslapyje. Iškilus bet kokiems klausimams, su mumis galite susisiekti nurodytais kontaktais.

Automobilių nuomos tipai:

Mūsų autonuomos įmonė teikia:

✔ Ne senesnius nei 5 metų automobilius, kurie yra puikios techninės būklės, už priimtiniausią kainą;

✔ Automobilio nuomą su patyrusiu vairuotoju;

✔ Nuomojamų automobilių pristatymą ir grąžinimą Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje, bei kitose užsienio šalyse;

✔ Įvairiose nenumatytose situacijose techninę pagalbą kelyje, visomis savaitės dienomis 24/7;

✔ Galimybę už teikiamą paslaugą atsiskaityti Jums patogiu būdu: grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, debetine ar kreditine kortele;

✔ Kitas papildomas paslaugas (pvz.: vaikiškas kėdutes, navigacijos sistemas, WiFi modemus ir kt.)