+370 600 23 230 info@rentdrive.lt

Nuomos sąlygos

Rezervuojant automobilį reikalinga informacija sutarties sudarymui:

1. Pasas (atsiunčiama dokumento kopija) arba Asmens tapatybės kortelė (atsiunčiama dokumento kopija iš abiejų pusių);
2. Vairuotojo pažymėjimas (atsiunčiama dokumento kopija iš abiejų pusių);
3. Adresas;
4. Kontaktinis telefono numeris.

Asmuo, pateikiantis reikalingą informaciją, atsako už teisingą duomenų pateikimą. Kompanija nėra atsakinga už ne tiksliai pateiktus informaciją.

Dokumentai

Fiziniai asmenys privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį būtų įrašyti lotyniškomis raidėmis. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, atitinkantis tarptautinius reikalavimus.
Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, atitinkantį tarptautinius reikalavimus.

Vairuojantis asmuo

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis nei 21-ių metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą ir ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtį.

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus nuomos laikotarpis: 1 para (24 val.). Jei vėluojama automobilį grąžinti daugiau nei 1 val. – apmokestinama papildoma para. Automobilį galima pratęsti tik pranešus apie tai ne mažiau kaip 24 val. prieš nuomos sutarties pasibaigimą už tą pačia kainą.

Išvykimas iš LR teritorijos

Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1 000 Eur bauda.

Atsiskaitymas

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už automobilio nuomą galima atsiskaityti banko kortelėmis bei banko pavedimu. Išimtiniais atvejais, klientas, palikęs nustatyto dydžio užstatą banko kortele, gali atsiskaityti ir grynais pinigais.

Užstatas

Atvykus atsiimti nuomojamo automobilio, užstatas rezervuojamas nuomininkui priklausančioje banko kortelėje. Užstato suma (nuo 200 EUR iki 300 EUR) yra lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiujų asmenų veikos atvejais. Užstatas yra grąžinamas tik tada jeigu automobilio būklė nėra pažeista, automobilis švarus, neapgadintas, užpiltas pilnas kuro bakas, grąžinti automobilio dokumentai ir užvedimo rakteliai bei nėra KET taisyklių pažeidimų. Užstato suma gali būti užlaikoma ir negrąžinama nuo 7 iki 14 kalendorinių dienų nuo automobilio grąžinimo datos.

Draudimas

Visi Rent&Drive automobiliai yra apdrausti. Automobilio transporto priemonių (Kasko) draudimas (avarijos, vagystės, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos atvejais) bei transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCA) galioja geografinės Europos ribose. Ribota nuomininko atsakomybė įvykus draudiminiam įvykiui – nuo 300 EUR iki 1000 EUR (dydis priklauso nuo išsinuomoto automobilio). Draudimo kaina yra įskaičiuota į nurodytas automobilių nuomos kainas.

Nuomininko atsakomybė

Nuomininkas yra visiškai atsakingas už transporto priemonės būklę visą nuomos laiką. Jei nuomos laikotarpiu bus pažeisti kokie nors teisės aktai (kelių eismo, parkavimo taisykles ir kt.), Nuomininkas turi sumokėti visas už pažeidimus gautas baudas.

Pakaitinis automobilis

Sugedus automobiliui, įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

Pristatymo/grąžinimo mokestis

Automobilio pristatymo, grąžinimo paslauga Palangos mieste nieko nekainuoja. Pristatymo, grąžinimo paslaugos kainą į Vilnių, į Kauną ir į kitus Lietuvos miestus yra mokama, ir priklauso nuo pasirinkto automobilio bei vietovės, ji bus įskaičiuota į bendrą kainą.

Grąžinimas ankščiau laiko

Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas.

Rezervacija

Automobilį galite rezervuoti mūsų tinklalapyje,  el. paštu info@rentdrive.lt arba telefonu +370 600 23 230. Užpildžius rezervacijos lapą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta. Patvirtinimas bus atsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis bus susisiekta telefonu.

Papildoma įranga

Navigacinė GPS sistema: Para-3Eur
Vaikiška kėdutė: Para-3Eur
Gyvūnų transportavimo narvas: NEMOKAMAS

Degalai ir valymo mokesčiai